Sezónna okysličujúca tvárová kúra

Sezonna-kura-Jesen-Zima-17-18

Intenzívna dávka minerálov pre posilnenie pokožky po lete a v zimnom období. Rozviňte účinky profesionálneho ošetrenia pleti u vás doma s limitovanou edíciou hruška – mandľa, kombinácia pripravená na jeseň – zimu.

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany po lete a v chladných zimných dňoch. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

DOPRAJTE SI OŠETRENIE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň – zima obsahujú Extrakt z hrušky pre ochranu pleti a Extrakt z mandlí pre vyhladenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Magnézium, Meď, Zinok, Vápnik) zase pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

TRVANIE KÚRY – 45 minút.
ODPORÚČAME PRE ženy aj mužov.

PREDSTAVUJEME AJ HIT SEZÓNY

Baume lèvres gourmand – Gurmánsky balzam na pery


Predstavujeme balzam s topiacou sa a žiarivou textúrou pre výživu a ochranu pier. Pomáha vyživovať a chrániť pery, obalí ich do gurmánskej textúry bez vône. Balzam obsahuje Extrakt z hrušky pre ochranu pier a Extrakt z mandlí pre ich vyhladenie. Obsahuje tiež Slnečnicový olej, ktorý pery dostatočne vyživuje a hydratuje. Pomocou aplikátora nanesiete balzam na pery rovnomerne. Aplikáciu opakujte kedykoľvek počas dňa.

 

8098 počet komentárov