Rozžiarte svoju pleť na jar

Zima dá našej pleti poriadne zabrať. Zmeny teplôt, mráz, vietor alebo centrálne kúrenie sú faktormi, ktoré veľmi negatívne vplývajú na stav našej pokožky. Pripravili sme si pre Vás kombináciu troch ošetrení, ktoré sú ideálne na naštartovanie pleti po zime.

V našom salóne sme si pripravili kombináciu 3 jarných ošetrení, ktorými sa zbavíte odumretej vrchnej vrstvy pokožky a naštartujete tak tvorbu kolagénu v nej. Vaša pleť sa tak rozžiari a ľahšie pripraví na prichádzajúcu jar.

Ošetrenie enzymatickým peelingom – je to mierna forma peelingu, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Pri opakovanom ošetrení vedú enzymatické peelingy k vynikajúcim výsledkom v zlepšení stavu pleti. Dodávajú pleti svieži vzhľad.

Diamantová mikrodermabrázia – nielen, že odstraňuje odumreté bunky, ale zanecháva pleť krásne vyhladenú a jemnú na dotyk. Súčasne podporuje tvorbu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je úžasný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénu spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, a tiež redukcia pórov a vyhladenie jazvičiek po akné.

Ultrazvuková mezoterapia – počas tohto ošetrenia prostredníctvom ultrazvukovej hlavice zapracovávame aktívne látky zo sér a koncetrátov hlboko do pokožky. Aktivuje sa tvorba elastínových a kolagénových vlákien, naštartuje sa bunková obnova a dochádza k hlbokej hydratácii a v poslednom rade sa stimuluje aj lymfatický systém.

45 počet komentárov

Komentáre

Chcete sa pridať do diskusie?
Budeme radi, ak sa podelíte o váš názor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.