Prístrojové ošetrenia časť 3.

Milé dámy, tento týždeň ukončujeme sériu článkov o prístrojových ošetreniach, na ktoré sa v našom salóne môžete tešiť. Našim cieľom je vaša spokojnosť, za ktorou stoja naše skúsenosti a vedomosti. Rady preto pre vás pripravujeme ošetrenia vhodné pre všetky vekové kategórie, a to nie len pre ženy, ale aj pánov. Veríme, že vás niektoré služby oslovia…Už teraz sa tešíme na stretnutia s vami 🙂

Rádiofrekvencia s prístrojom Oxy-Geneo

Rádiofrekvenciu nazývame aj nechirurgický lifting, je to neinvazívne ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu v pleti pomocou rádiofrekvenčných vĺn. Je to veľmi príjemné a bezbolestné ošetrenie, pri ktorom pleť nadobúda stratený objem, vedie k vypnutiu pokožky a dochádza k výraznému úbytku vrások. Pre dlhodobý účinok a efekt sa odporúča ošetrenie zopakovať 4 až 6-krát.

OxyGeneo – 3 kroky v jednom ošetrení

OxyGeneo technológia je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:

  • Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky z vrchnej časti pokožky pomocou šumivej tablety  a pripravuje ju na príjem aktívnych látok.
  • Infúzia – vpravovanie aktívnych látok do pleti s možnosťou vybrať si z dvoch aktívnych gélov Neo Revive – pre omladenie pleti a prevencia proti starnutiu alebo Neo Bright – pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
  • Okysličenie – výrazné prekrvenie a okysličenie pleti, zvyšuje prietok kapilár a urýchľuje metabolizmus buniek, čím dochádza k optimálnej absorpcii aktívnych látok.

Mesobotox

Mesobotox je inovatívna technika, ktorá za použitia elektroporácie a zmesi s vysokým obsahom zložky Argireline vyhladzuje vrásky a výrazné línie bez použitia ihiel. Ďalšie látky ako kolagén, kyselina hyalurónová a polylift dodávajú pleti hydratáciu, pevnosť a pružnosť.

Accura mezoterapia

Prístrojom Accura zapravujeme pomocou elektrického prúdu aktívne látky priamo do jadra bunky, ktoré sú napustené v hydrogélových maskách. Na výber je z 3 druhov masiek:

  • Wrinclecare – proti vráskam
  • Hydrocare – výrazne zvýši hydratáciu pokožky
  • Bluecare – rovnováha mastnej pleti, akné
14157 počet komentárov