Prístrojové ošetrenia časť 1.

tvárové ošetrenie primavera časť 1.

Milé dámy, pripravili sme si pre vás sériu článkov o prístrojových ošetreniach, ktoré ponúkame a zároveň odporúčame v našom salóne. Účinky a techniky jednotlivých spôsobov ošetrenia pleti vám popíšeme nižšie.

Rádiofrekvencia s prístrojom Oxy-Geneo

Rádiofrekvenciu nazývame aj nechirurgický lifting. Pod týmto názvom sa skrýva neinvazívne ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu v pleti a to pomocou rádiofrekvenčných vĺn. Ošetrenie je veľmi príjemné a bezbolestné. Pri tomto ošetrení pleť nadobúda stratený objem, vedie k vypnutiu pokožky a dochádza k výraznému úbytku vrások. Pre lepší a dlhodobý účinok a efekt sa odporúča ošetrenie zopakovať 4 až 6-krát.

OxyGeneo – 3 kroky v jednom ošetrení

OxyGeneo technológia je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:

  • Infúzia – vpravovanie aktívnych látok do pleti s možnosťou vybrať si z dvoch aktívnych gélov Neo Revive – pre omladenie pleti a prevencia proti starnutiu alebo Neo Bright – pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
  • Okysličenie – výrazné prekrvenie a okysličenie pleti, zvyšuje prietok kapilár a urýchľuje metabolizmus buniek, čím dochádza k optimálnej absorpcii aktívnych látok.
  • Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky z vrchnej časti pokožky pomocou šumivej tablety  a pripravuje ju na príjem aktívnych látok.

Mesobotox

Mesobotox je inovatívna technika, ktorá za použitia elektroporácie a zmesi s vysokým obsahom zložky Argireline vyhladzuje vrásky aj výrazné línie bez použitia ihiel. Ďalšie látky ako polylift, kolagén, kyselina hyalurónová dodávajú pleti hydratáciu, pevnosť a pružnosť.

Accura mezoterapia

Prístrojom Accura zapravujeme pomocou elektrického prúdu aktívne látky priamo do jadra bunky, ktoré sú napustené v hydrogélových maskách. Na výber je z 3 druhov masiek:

  • Hydrocare – výrazne zvýši hydratáciu pokožky,
  • Bluecare – rovnováha mastnej pleti, akné,
  • Wrinclecare – proti vráskam.
9387 počet komentárov