Novinka Sothys Atlethics

Rafinovaný svet plný zmyselnosti a emócií môžete objavovať vo svete Sothys. S novou produktovou líniou Sothys Althetics odhalíte emócie a prebudíte svoje zmysli. Inovácie a kreativita sú dve hodnoty, ktoré sú charakteristické pre umelcov a obchod. Preto sa značka Sothys Paris rozhodla prepojiť hranice týchto dvoch rôznych oblastí a poskytnúť maximálne zážitky siahajúce nad rámec tradičných referencií.

Sothys na vás myslí pred aj po športovej aktivite

Kto iný ako Sothys by mohol byť vaším najlepším výberom starostlivosti o pokožku? Ako profesionálna značka a odborník na starostlivosť o pleť je tu pre vás viac, ako 70 rokov, pričom vaša celková pohoda je pre Sothys vždy prioritou… Či ste žena alebo muž, či už ste amatér alebo skúsený športovec, či si chcete udržiavať svoju postavu alebo sa jednoducho snažíte lepšie starať o svoje telo, Sothys Athletics produktová línia je dokonalým partnerom pre začlenenie do vášho denného rituálu starostlivosti o pokožku.

Prínosné účinky

Šport je zdrojom tisícov krátkodobých a dlhodobých výhod pre telo. Napriek všetkým výhodám, ktoré môže cvičenie priniesť telu a mysli, pokožka je počas cvičenia vystavená silnému stresu: podráždenie, dehydratácia a nepohodlie. Produktová línia Sothys Athletics bola navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky najmä v týchto špecifických podmienkach.

Nová línia:

  • Podporuje cirkuláciu krvi a lymfy
  • Prispieva k regenerácii pokožky
  • Zabezpečuje zoštíhlenie, spevnenie a vyhladenie
  • Pleť je čistejšia, pevnejšia

Profesionálna masáž, inšpirovaná Deep Tissue, špeciálne navrhnutá pre absolútny komfort a relaxáciu. Kombinácia hlbokého vyhladenia a tlakov, s masážnymi klepacími ťahmi v mieste napätia. Táto masáž pomáha zmierniť napätie (v dôsledku cvičenia, stresu, zlého držania tela), stimuluje a spevňuje. Po prvom ošetrení sa budete cítiť hĺbkovo a okamžite zrelaxovaní, s pocitom absolútneho pokoja, ktorý trvá niekoľko dní. Ideálne pred alebo po cvičení, vrátane programu na chudnutie, na úľavu od napätia, súvisiaceho so stresom, po dlhej ceste, pred dôležitým dňom a podobne.

ODPORÚČANÉ PRE:

  • Športovcov (aktívnych / začínajúcich) – prináša pevnosť a komfort pokožke pred alebo po športovom zaťažení
  • Nešportovcov – prináša pevnosť a pružnosť pokožke

             

 

 

0 počet komentárov

Komentáre

Chcete sa pridať do diskusie?
Budeme radi, ak sa podelíte o váš názor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.