Tvárové ošetrenia

Jednotlivé ošetrenia s kozmetikou SOTHYS Paris a GIGI Cosmetic Laboratories rozdeľujeme individuálne podľa typu pleti. Typ pleti určujeme analýzou. Stanovíme ho pri Vašej prvej návšteve.

Všetky postupy a prípravky použité počas ošetrenia starostlivo zaznamenávame do našej internej databázy, aby sme pri ďalšom ošetrení vedeli nadviazať na predchádzajúce ošetrenie.

Ošetrenie pleti na mieru

Naša starostlivosť začína celkovou analýzou pleti. Následne prispôsobíme starostlivosť Vašim individuálnym potrebám a zabezpečíme, že dostanete najlepšiu možnú starostlivosť na vyliečenie a posilnenie Vašej pleti. Každé ošetrenie je následne navrhnuté tak, aby sa pleť vyčistila od nečistôt, upokojila a vyhladila. Po viacerých návštevách, sa pleť prirodzene rozžiari.

Odstránenie odumretej vonkajšej vrstvy pokožky, jemné vyčistenie upchatých pórov, príjemná tlaková masáž alebo masáž kruhovými pohybmi končekmi prstov, maska prispôsobená na mieru a následná hydratácia pleti špeciálnymi účinnými sérami podľa typu pleti. A to všetko je iba začiatok. Počas celého ošetrenia Vás najprv oboznámime s vykonávanou činnosťou, aby ste vedeli, čo očakávať, a aký benefit má každý krok ošetrenia pre Vašu pleť. Vysvetlíme Vám a odpovieme na každú otázku. Nechajte sa naviesť na cestu k dokonalej pleti.

Po skončení ošetrenia sa budete cítiť sviežo a zrelaxovaná. Budete cítiť, že ste na správnej ceste k obnove Vašej prežiarenej pleti.

Na záver Vám vysvetlíme všetko, čo sa týka starostlivosti o Vašu pleť zo zdravotného hľadiska a poskytneme Vám informácie, ako sa o pleť starať na každodennej báze, tak aby žiarila aj týždne po ošetrení.

© Copyright - Happy & Beauty - kozmetický salón Created by Blue Kiwi