Telové ošetrenia

Poväčšine tie miesta na tele, ktoré potrebujú najviac starostlivosti, sú miesta najmenej dosiahnuteľné. U nás, v HAPPY & BEAUTY Salóne, Vám pomôžeme. Ponúkame 45-minútovú starostlivosť vyvinutú špeciálne pre chrbát.

Ošetrenie tela na mieru

Je vaša pleť pripravená vyniknúť v teplom počasí a v letnom oblečení? Je možné že nie, v prípade, ak máte skúsenosti s akné. Akné na tele je podobné akné na tvári, ako vo vzhľade, tak aj v starostlivosti. Akné sa tvorí, keď sú póry alebo vlasové folikuly upchaté mŕtvou kožou alebo mazom. Telové akné sa najviac objavuje na chrbte, na hrudi alebo na krku, ale môže sa objaviť prakticky kdekoľvek okrem dlaní na rukách a piet na chodidle. Telové akné môže byť komplikovanejšie na starostlivosť ako to na tvári, pretože na tele je koža tenšia a póry sú väčšie, čím sú náchylnejšie na upchatie. Naviac, tieto partie sú často zakryté, čo spôsobuje, že koža je neustále v kontakte s mazom, ktorý produkuje. Jedna z najčastejších foriem telového akné je akné na chrbte. Zvykne sa vyskytovať okolo puberty keď mazové žľazy začnú produkovať maz. Keď ho je produkovaného v nadmernom množstve, póry a vlasové folikuly sa upchajú, čo priťahuje baktérie a vznikajú zápalové procesy. Toto je hlavný dôvod vzniku akné.

Poväčšine tie miesta na tele, ktoré potrebujú najviac starostlivosti, sú miesta najmenej dosiahnuteľné. U nás, v HAPPY & BEAUTY Salóne, Vám pomôžeme. Ponúkame 45-minútovú starostlivosť vyvinutú špeciálne pre chrbát.

Procedúra začína naparením a následným odstránením odumretých buniek z povrchovej vrstvy kože pomocou peelingu, tak aby sa pokožka zbavila nečistôt. Budete sa cítiť sebavedomejšie a pripravení odhaliť túto svoju časť tela počas teplejších letných dní. Čistiacou maskou ukončíme ošetrenie a Vaša koža na chrbte bude vyčistená, čerstvá a omladnutá.

© Copyright - Happy & Beauty - kozmetický salón Created by Blue Kiwi