Starostlivosť o pokožku pre pánov

Mnohým pánom sa starostlivosť o samých seba a rozmaznávanie u nás zapáči. Návšteva nášho salónu nie je iba o pôžitku. Dohodnutím stretnutia u nás, a následným vyskúšaním našej starostlivosti, sa staneme dôležitou súčasťou mužskej starostlivosti o pleť.

Ošetrenia navrhnuté pre pánov

Tvár je dôležitá časť tela, o ktorú sa treba starať, bez ohľadu na to, či sa jedná o ženu alebo o muža. U nás v HAPPY & BEAUTY Salóne sme navrhli základnú starostlivosť o pokožku pre našich mužských zákazníkov. Ošetrenie je špeciálne navrhnuté pre potreby pokožky našich mužských klientov, a to tak aby pleť bola zdravá, čistá a jemná.

Procedúra začína naparením a následným odstránením nečistôt z každého póru. Zameriame sa na zarastané vlasy a chĺpky, porezania sa žiletkou a odstránenie chĺpkov z nosa, uší a podľa potreby aj na obočí . Následne zapracujeme sérum namiešané individuálne pre zákazníka a nakoniec nanesieme hydratačnú masku na zlepšenie zdravia pleti. Po procedúre bude pleť hladká, hydratovaná a zdravšia ako kedykoľvek predtým.

Pre mužov je dôležité vedieť, že hladká a hydratovaná pleť nie lenže vyzerá lepšie, ale poukazuje aj na lepšiu hygienu. Tak príďte a doprajte si u nás pánsku starostlivosť. Starostlivosť o pleť je dôležitá ako u mužov, tak aj u žien.

Obráťte sa s Vašimi potrebami na nás. Počas jednej hodiny sa budete cítiť mladšie a žiarivejšie.

© Copyright - Happy & Beauty - kozmetický salón Created by Blue Kiwi