Profesionálny make-up

Chystáte sa na party, oslavu, konferenciu alebo inú spoločenskú udalosť? Chcete aby vynikla Vaša prirodzená krása alebo radšej chcete byť hviezdou večera? Plánujete svoju vlastnú svadbu alebo sa máte zúčastniť ako družička? Potom neváhajte a zverte sa do rúk profesionálom v HAPPY & BEAUTY Salóne. Okrem nádherného make-upu Vám vyčaríme aj dokonalý účes, ktorý bude v absolútnej harmónii s make-upom.

Profesionálna kozmetika Couleur Caramel

Pracujeme s francúzkou profesionálnou, vysokokvalitnou dekoratívnou kozmetikou značky Couleur Caramel. Couleur Caramel spája čisté prírodné ingrediencie s modernými technológiami. Cieľom značky je nielen robiť ženy krásne, ale aj zdravé a zodpovedné voči životnému prostrediu, okoliu a zvieratám.

Za posledné roky sa Couleur Caramel vyprofiloval ako značka profesionálnej dekoratívnej kozmetiky, ktorá sa zúčastňuje najväčších spoločenských podujatí, nakrúcaných v televíznych štúdiách alebo na veľkých pódiách sveta, za účasti hviezd z oblasti tanca, hudby a filmu.

Couleur Caramel zabezpečuje make-up pre veľké spoločenské podujatia, ako napríklad Hudobná cena NRJ, Filmový festival v Cannes, tanečná show Let’s Dance vo Francúzsku, The Best, Medzinárodný festival komediálneho filmu Alpe d’Huez, Týždeň módy v Paríži…atď.

© Copyright - Happy & Beauty - kozmetický salón Created by Blue Kiwi