Cenník služieb

Tvárové ošetrenia

DERMA CLEAR - Čistiace ošetrenie
Šetrné ošetrenie na zníženie produkcie mazu. Ošetrenie pôsobí na celú patogenézu akné. Zahŕňa manuálne čistenie komedónov (čiernych bodiek). Ošetrenie má výrazné antibakteriálne, protizápalové, detoxikačné a regeneračné účinky. Pleť je zbavená nečistôt a sú potlačené zápalové procesy v hlbších vrstvách pokožky.
30 €60 minút
DERMA CLEAR - Čistiace ošetrenie + enzymatický peeling
Šetrné ošetrenie na zníženie produkcie mazu doplnené o enzymatický peeling. Ošetrenie pôsobí na celú patogenézu akné. Zahŕňa manuálne čistenie komedónov (čiernych bodiek). Ošetrenie má výrazné antibakteriálne, protizápalové, detoxikačné a regeneračné účinky. Pleť je zbavená nečistôt a sú potlačené zápalové procesy v hlbších vrstvách pokožky.
Enzymatický peeling - je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej a kuperóznej (rozšírené žilky). Veľmi opatrne a jemne exfoliuje odumreté kožné bunky, rozpúšťa nečistoty v hĺbke pórov, zvyšuje priepustnosť účinných látok, vyrovnáva tón a textúru pleti.
37 €80 minút
DERMA CLEAR - Čistiace ošetrenie + kyselina mandľová/mliečna/ glykolová/salicyová
Šetrné ošetrenie na zníženie produkcie mazu doplnené o ošetrenie s dermatologickými kyselinami. Ošetrenie pôsobí na celú patogenézu akné. Zahŕňa manuálne čistenie komedónov (čiernych bodiek). Ošetrenie má výrazné antibakteriálne, protizápalové, detoxikačné a regeneračné účinky. Pleť je zbavená nečistôt a sú potlačené zápalové procesy v hlbších vrstvách pokožky.
Kyselina mandľová - exfoliácia kyselinou mandľovou výrazne zlepšuje štruktúru pokožky, stimuluje syntézu vlastného kolagénu, výrazne spevňuje a vypína pleť.
Kyselina mliečna - zosvetluje pigmentáciu, znižuje hĺbku vrások a podporuje prirodzenú produkciu kolagénu.
Kyselina glykolová - má exfoliačný účinok, čistí pokožku a odstraňuje prebytočný maz a odumreté bunky, vyrovnáva rôzne kožné defekty ako napr. jazvyčky po akné. Výsledkom je vyhladená a hodvábne jemná pokožka s jednotnou štruktúrou.
Kyselina salicyová - má antiseptické a keratolytické vlastnosti, ale aj silný antibakteriálny účinok.
40 €80 minút
BIOPLAZMA - Bioenergetický systém omladenia a obnovy
Ošetrenie založené na prírodných látkach - rastlinných kmeňových bunkách, získaných z rias z Mŕtveho mora. Ošetrenie účinne rieši desať príznakov starnutia: vrásky, dehydratáciu, suchosť, zmeny elasticity, rozšírené póry, farebné zmeny, zhrubnutú textúru pleti, rozšírené kapiláry, zníženie jasu, komedóny.
45 €80 minút
ESTER C - Komplexné ošetrenie s vitamínom C a kyselinou mandľovou
Ošetrenie pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Rieši rôzne estetické problémy, ktorými sú hyperpigmentácia, pleť so sklonom na zápal, dehydrovaná pleť. Ošetrenie intenzívne pôsobí proti faktorom spôsobujúcim hyperpigmentáciu, zosvetluje pleť, posilňuje krvné kapiláry, má antistresový a liftingový efekt, hydratuje a normalizuje regeneračné procesy.
40 €70 minút
NUTRI PEPTIDE - Prevratné anti-ageing ošetrenie
Ošetrenie predstavuje komplexnú anti-ageing starostlivosť s využitím novej generácie peptidov. Pomocou transportného systému s nanotechnológiou premieňa svetelnú energiu na bunkovú energiu pre omladenie a jas pleti. Využíva účinky kyseliny mliečnej a glykolovej. Výsledkom je vyhladená a hodvábne jemná pokožka s jednotnou štruktúrou. Ošetrenie môže poskytovať redukciu mazotoku - manuálne čistenie zanesených pórov.
45 €90 minút
LOTUS BEAUTY - Hypoalergénna strarostlivosť pre citlivú pleť
Ošetrenie pre hypersenzitívnu pleť odstraňuje podráždenie, začervenanie a zápal. Zabraňuje strate vlhkosti, má antioxidačné účinky, obnovuje a posilňuje bunkové štruktúry, vyrovnáva tón pleti, dodáva citlivej pleti energiu, zvyšuje ochranné a adaptačné schopnosti pokožky. Ošetrenie zahŕňa šetrné, nedráždivé manuálne čistenie zanesených pórov.
30 €60 minút
RECOVERY - Ošetrenie kmeňovými bunkami na hojenie, obnovu a upokojenie pleti
Paramedicínske ošetrenie pripraví pleť na rôzne lekárske a kozmetické terapeutické zákroky. Urýchľuje hojenie a regeneráciu, minimalizuje zjazvenie, zvyšuje účinnosť kozmetických a lekárskych zákrokov a pomáha zachovávať ich výsledky po dlhšiu dobu. Ošetrenie je vhodné pre hyperalergickú pleť a pleť náchylnú na zápal, rosaceu a kuperózu.
35 €70 minút
NEW AGE - Starostlivosť o zrelú, menopauzálnu pleť pomocou fytoestrogénov
Ošetrenie je špeciálne prispôsobené potrebám zrelej pleti po 40-tom roku. Základnou zložkou ošetrenia sú fytoestrogény, ktoré spevňujú pleť na všetkých úrovniach, obnovujú prirodzenú vlhkosť pokožky, predchádzajú poškodeniu kolagénu a elastínu, regenerujú pleť a vyhladzujú vrásky.
40 €80 minút
PROMEDIC - Ošetrenie na hranici s estetickou medicínou
Paramedicínske ošetrenie, ktoré podporuje regeneráciu tkanív, stimuluje syntézu kolagénu a eleastínu, odvádza toxíny, rozkladá perzistujúce tukové bunky. Vysoko efektívne ošetrenie pre post-aknózne jazvy, celulitídu, strie, tmavé kruhy pod očami a pod.
45 €80 minút
NUTRI PEPTIDE - Ošetrenie očného okolia
Delikátne ošetrenie citlivej pokožky v okolí očí. Starostlivosť zahŕňa účinné látky potrebné pre udržanie pružnosti pokožky, zabraňuje ochabnutiu, suchosti a tvorbe vrások pomocou jedinečného peptidového komplexu s obsahom extraktu z morských rias. Ošetrenie má regeneruje a má liftingový efekt.
45 €70 minút
EXPRES OŠETRENIE
Ošetrenie zahŕňa jemný peeling, ktorý jemne odstraňuje odumreté bunky, hydratuje a vyrovnáva textúru a farbu pleti. Unikátnu masáž na stimuláciu tvárových svalov a výživno-hydratačnú masku na rozžiarenie a spevňenie kontúr tváre.
25 €50 minút
MESOACTIVE - Profesionálne mezoterapeutické ošetrenie
Špeciálna línia farmaceutických sér určených na profesionálnu mikroihličkovú mezoterapiu. Koncentráty sú na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, rúk, ošetrenie tela a vlasovej pokožky. Koncentráty sú vhodným riešením pre vrásky, hyperpigmentáciu, kuperózu, rosaceu, akné, dehydratáciu, vypadávanie vlasov, celulitídu, očné okolie, jazvy a pod.
Mikroihličková mezoterapia je ošetrenie pomocou nadstavca, ktorý využíva 36 mikroihličiek, ktoré vytvárajú na pokožke jemne neviditeľné vpichy, ktoré prenikajú priamo ku kolagénovým vláknam a aktivuje sa tým tvorba nového kolagénu a elasténu. Touto terapiou dochádza k lepšiemu prieniku účinných látok do nižších vrstiev pokožky.
55 €70 minút
GLYCOPURE - Delikátny chemický peeling pre obnovu pleti
Šesťkrokový exfoliačný program, ktorý sa vykonáva podľa presného protokolu. Každý krok ošetrenia zaisťuje adaptáciu pokožky, zvyšuje efektivitu prebiehajúcich procesov a zabraňuje vzniku nežiadúcich účinkov. Exfoliácia má protizápalový, bieliaci a omladzujúci efekt. Ošetrenie zabezpečuje vysokú efektivitu a absenciu podráždenia. Po ošetrení nie je potrebný čas na rehabilitáciu pokožky.
35 €60 minút
MEN CARE - Ošetrenie určené výhradne pánom
Ošetrenie vyhovuje špecifickým potrebám mužskej pleti. Je intenzívne hydratujúce, zabraňuje vysušovaniu, pôsobí proti vráskam, upokojuje a má antibakteriálny účinok. Pomáha predchádzať začervenaniu a zmierňuje pocit pálenia po holení. Ošetrenie zahŕňa šetrné, nedráždivé manuálne čistenie zanesených pórov. Prípravky majú atraktívnu a sviežu vôňu.
35 €60 minút

Telové ošetrenia

Čistiace ošetrenie chrbta a ramien
Ošetrenie sa skladá z niekoľkých procedúr – povrchové čistenie, peeling, čistenie pórová aplikácia hydratačno-upokojujúcej masky. Po ošetrení bude pokožka chrbta a ramien pôsobiť sviežo a zdravo.
30 €60 minút
Omladzujúce hydratačné ošetrenie rúk
Ošetrenie je špeciálne určené pre pokožku rúk trpiacu nedostatkom výživy, čo sa prejavuje praskaním, vysúšaním a stvrdnutou pokožko až trhlinkami. Ošetrenie vráti pokožke rúk jemnosť a hebkosť. Zmäkčí a dokonale zregeneruje a ochráni delikátnu pokožku rúk, vyživuje nechtové lôžko a jeho okolie.
20 €40 minút

Prístrojové ošetrenia

Mikrodermabrázia
Terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania. Výsledkom procedúry je vyhlásenie jemných vrások, odstránenie jazvyčiek po akné, zmenšenie pórov, rozjasnenie a regenerácia pleti.
30 €60 minút
Galvanická mezoterapia
Galvanický prúd pôsobí do všetkých vrstiev pokožky, spôsobí tam elektromagnetické pole, tým vznikajú vibrácie a uvoľňujú sa nečistoty, ktoré sa pomocou Galvanickej žehličky vytiahnu von z pleti. Súčasne podporuje štiepenie buniek. Rozprúdi sa lymfa, zmiernia sa opuchy a vyčistia sa póry. Tón pleti sa zjednotí a zmiernia sa tmavé kruhy a vačky pod očami.
35 €60 minút
Ultrazvuková mezoterapia
Ošetrenie sa vykonáva prostredníctvom ultrazvukových hlavíc. Ultrazvuk mení priepustnosť pokožky a pomáha aktívnym látkam (séra, koncentráty) preniknúť hlboko dovnútra. Výsledky sú okamžite viditeľné, dochádza k zlepšeniu mikrocirkulácie pleti, jej okysličeniu a zlepšeniu pružnosti.
30 €60 minút

Úprava obočia a mihalníc

Úprava obočia
4 €
Úprava obočia voskom
5 €
Modelácia obočia
6 €
Farbenie obočia
4 €
Farbenie mihalníc
8 €
Lash lifting
30 €
Predlžovanie mihalníc
od 45 €

Depilácie

Horná pera
4 €
Brada
6 €
Líca
6 €
Predlaktie
9 €
Celé ruky
16 €
Podpazušie
9 €
Bikiny
12 €
Predkolenie
12 €
Stehná
12 €
Predkolenie, stehná, bikiny
32 €
Brucho
4 €

Ostatné služby

Denný make-up
25 €
Svadobný make-up
35 €
Slávnostný make-up
30 €
Manikúra
(suchá, mokrá, lakovanie výživným lakom)
8,00 €
Japonská manikúra
9,00 €
Ošetrenie IBX systémom - prvá aplikácia
12,00 €
Ošetrenie IBX systémom - každá ďalšia aplikácia
8,00 €
Modelácia nechtov
20,00 €
Doplnenie nechtov
15,00 €
Potiahnutie prírodných nechtov
18,00 €
Lakovanie
4,00 €
Odlakovanie
2,00 €
Dekorácia
(pečiatkovanie, nálepky, fólie, kamienky)
3,00 € / 1 necht
Vykamienkovanie
(celý necht)
4,00 €
Odstránenie gélových nechtov
8,00 €
Francúzka manikúra
3,00 €
Masáž rúk
5,00 €
Peeling a ošetrenie rúk
8,00 €
© Copyright - Happy & Beauty - kozmetický salón Created by Blue Kiwi