Novú energiu vašej pleti dodá BIOPLASMA

Popredná značka v našom salóne GIGI prináša ďalší skvelý inovatívny systém omladenia – BIOPLASMA. Účinne rieši 10 príznakov starnucej pleti.

Účinne rieši 10 príznakov starnutia:
1. vrásky,
2. dehydratáciu,
3. suchosť,
4. zmeny elasticity, 
5. rozšírené póry,
6. farebné zmeny,
7. zhrubnutú textúru pleti,
8. erytém a teleangiektázie,
9. devitalizáciu – zníženie jasu,
10. komedóny a pustuly.

BIOPLASMA je línia založená na špeciálnych prírodných látkach. Tie pokožke pomáhajú zvyšovať schopnosť lepšieho vyrovnávania sa s poškodením pleti, ktoré je znížené vplyvom vonkajšieho prostredia a prichádza vekom.

Hlavným obsahom sú rastlinné kmeňové bunky získané z morských rias, adapatogény a biomimetiká.

Komplex NSA5 – je unikátnym komplexom rias, ktoré sú bohaté nielen na esenciálne mastné kyseliny, polysacharidy, ale aj vitamíny. Všetky zložky sú spracované najmodernejšou technológiou kultivácie BioTech Marine, čím sa dosiahne aj zachovanie biologickej hodnoty.

Súčasťou komplexu NSA5 sú:

  1. SAHEL SCENEDESMUS – BIOPLASMA – zdroj čistej energie, ktorý dokáže urýchliť regeneráciu buniek, zvýšiť vlhkosť, zabráni poškodeniu DNA, dokáže zvýšiť bunkové dýchanie, eliminovať podráždenie a začervenia a pôsobí imunomodulačne.
  2. CHONDRUS CRIPSUS – GELALG® – produkuje prírodnú hydratačnú látku, ktorá je gélovej textúry Gelalg®.  Viaže sa na proteíny kolagénu a elastínu a tým ich dokáže spevniť. Vytvára tiež rezervoár vody a to aj v hlbších štruktúrach pokožky. Dokáže pokožku okamžite upokojiť a príjemne chladí. Pôsobí ako prírodný lifting.
  3. ALARIA ESCULENTA – KALPARIANE® – hlavnou úlohou je chrániť bunkové membrány, ale aj inhibícia kolagenázu a elastázu, dokáže aktivovať syntézu kolagénu a kyseliny hyaluronovej, a v poslednom rade aj zvýšiť bunkové dýchanie a energizovať bunky.
  4. ALGAE EXTRACT – LAMINARGHANE® – najvýznamnejšiou funkciou je antibakteriálny účinok. Inhibuje enzým 5-alfareduktázu, čím znižuje tvorbu – sekréciu mazových žliaz, eliminuje sa tým lesk pokožky, tvorba komedónov, znižuje zápalové procesy a pôsobí adstrigentne.
  5. CODIUM TOMENTOSUM – CODIAVELANE® posledná zložka má vysoký MMF (morský hydratačný faktor), vďaka čomu dokáže hĺbkovo a dlhodobo hydratovať pokožku. Riasy prirodzene syntetizujú AHA a BHA kyseliny. Tie podporujú regeneráciu buniek, čím eliminujú zápal.

Ďalšími zložkami, ktorého sa nachádzajú v BIOPLASME sú:

Kyselina azealová – eliminuje tvorbu komedónov, čím pôsobí vlastne bakteriostaticky, keratolyticky a depigmentačne.

Oleuropein – je vodný extrakt z listov olivovníka, ktorý navyše pôsobí antioxidačne, vyhladzuje pokožku, pleti dodáva energiu a rozjasňuje.

Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení. Prajeme vám príjemný zážitok počas ošetrenia.
 Pleť pred ošetrením

Pleť po ošetrení.

0 počet komentárov

Komentáre

Chcete sa pridať do diskusie?
Budeme radi, ak sa podelíte o váš názor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.